Bizimle iletişime geçin

League Of Legends

League Of Legends 10.13 Şampiyon Yama Notları

Yayınlanan

on

24.06.2020 Giderilen Nocturne Hataları

Nocturne

GİDERİLEN Q – KARANLIĞIN ELİ HATASI Nocturne’ün katledilmesinin ardından Karanlık Yol’un yanlış gösterilmesine neden olan hata giderildi. Bu hata, yolun oyunun geri kalanı boyunca Nocturne’ün iki adım önünde ortaya çıkarak şampiyonu güçlendirmemesine sebep oluyordu.GİDERİLEN W – KARANLIK ÖRTÜSÜ HATASI Nocturne’ün katledilmesinin ardından oyunun geri kalanı boyunca W – Karanlık Örtüsü yeteneğinin pasifinden saldırı hızı kazanamaması hatası giderildi.

Şampiyonlar

Aphelios

Taban saldırı gücü büyüme oranı azaldı. Q’nun destansı canavarlar için Çakram sıfırlaması kaldırıldı; kule menzili göstergeleri artık izleyici modunda görünmüyor. R’nin ikinci saldırısının kritik vuruş hasarı azaldı.

 Aphelios ay gibi göğe yükselmeye devam ediyor ve profesyonel düzeydeki baskınlığını koruyor. Aşırı güçlü harita kontrolü potansiyelini ve oyunun ileri safhalarında güvenli bir mesafeden takım savaşlarına yaptığı yüksek katkıyı azaltıyoruz. 

Taban nitelikler

SALDIRI GÜCÜ BÜYÜME ORANI 2,2 ⇒ 2

Q – Çakram, Crescendum

KALDIRILDI

ÇAKRAM SIFIRLAMASI Artık destansı canavarlar üstünde kullanıldığında Çakram’ın süresini sıfırlamıyor.SİNSİ KULELER Kulelerin menzil göstergeleri artık izleyici modunda görünmüyor.

R – Ay Işığı Nöbeti

İKİNCİ SALDIRININ KRİTİK VURUŞ HASARI %50 İlave Saldırı Gücü ⇒ %20 İlave Saldırı Gücü

Cassiopeia

Taban büyü direnci azaldı.

 Kıvrak hanımımızı bir önceki yamada istediğimiz kadar zayıflatamadık. Dolayısıyla bu yamada da onun üstüne yürüyeceğiz (yoksa sürünecek miyiz?). Bu ek değişikliklerin, getirdiğimiz Yenilmez değişiklikleriyle birlikte Cassiopeia’nın eski derisinden kurtulmasına yardım edeceğini düşünüyoruz. 

Taban nitelikler

BÜYÜ DİRENCİ 34 ⇒ 32

Gnar

E’nin sağladığı saldırı hızı arttı, saldırı hızı süresi arttı.

 Mini Gnar’a biraz yardım ediyoruz. Kendisi şu anda pek çok dövüşçüye karşı zorlanıyor. Bu yüzden saldırı hızını biraz arttırmanın güvenli bir güçlendirme olacağını düşünüyoruz. 

E – Hop

SALDIRI HIZI %20/30/40/50/60 ⇒ %40/45/50/55/60SALDIRI HIZI SÜRESİ 3 saniye ⇒ 4 saniye

Kalista

Taban saldırı gücü büyüme oranı azaldı.

 İster üst koridoru kasıp kavursun ister alt koridorda standart nişancı rolünde zıplamaya devam etsin, Kalista profesyonel düzeyde hâlâ önemli derecede güçlü. Bu değişikliğin oyuncuları daha çok onun erken safhalardaki gücünden faydalanmaya teşvik edeceğini umuyoruz. Ayrıca bu değişiklik sayesinde diğer koridorlardan kazandığı XP eskisi kadar etkili olamayacak. 


Taban nitelikler

SALDIRI GÜCÜ BÜYÜME ORANI 4 ⇒ 3,5

Kog’Maw

Q’nun hasar oranı arttı. R’nin hasar oranı arttı.

 Standart dizilimi iyi bir durumda olsa da YG Kog’Maw yeterince etkili değil. Oyuncuların yetenek gücüne yönelik alternatif dizilimler denemesi için, bazı enzim salgılayıcı değişiklikler getiriyoruz. 

Q – Ölümün Salyaları

HASAR ORANI 0,5 Yetenek Gücü ⇒ 0,7 Yetenek Gücü


R – Canlı Havan

HASAR ORANI 0,25 Yetenek Gücü ⇒ 0,35 Yetenek Gücü

Lucian

Q’nun yetenek menzili arttı.

 Getirdiğimiz nişancı güçlendirmelerine rağmen, Lucian alt koridorda zayıf durumda. Bunun ana sebebi, çoğu zaman rakipleri kadar uzun bir menzile sahip olmaması. Yetenek menzilini arttırmamızın ardından intikam yolunda ilerlemeye devam edebilecek. 


Q – Işık Atışı

YETENEK MENZİLİ 900 ⇒ 1000

Nunu

Q’nun hasar ve iyileştirme oranı arttı. R’nin kalkanı artık YG oranını da kapsıyor.

 Tıpkı Kog’Maw’da olduğu gibi, bu çocuğun ve yetisinin de alternatif dizilimlerini güçlendirmek için, yetenek gücünü arttırıyoruz. Hadi maceraya!

Q – Tüket

HASAR ORANI 0,5 Yetenek Gücü ⇒ 0,65 Yetenek GücüİYİLEŞTİRME ORANI 0,7 Yetenek Gücü ⇒ 0,9 Yetenek Gücü


R – Mutlak Sıfır

KALKAN ORANI 0,3/0,4/0,5 İlave Can ⇒ 0,3/0,4/0,5 İlave Can, 1,5 Yetenek Gücü

Ornn

Pasifiyle oluşturulan can ve mana eşyaları artık önceki can ve mana yüzdelerini koruyor.

 Ornn’un profesyonel düzeyde bu kadar güvenli bir seçim olmasını istemiyoruz. Dolayısıyla koridordaki güvenliğini azaltmak için, erken safhalarda eşyalardan kazandığı hayatta kalma kabiliyetini kısıtlıyoruz. 


Pasif – Yaşayan Ocak

ÖZE DÖNÜŞ Sahada oluşturulan can ve mana eşyaları, can ve mana değerlerinin %100’ünü sağlar ⇒ Sahada oluşturulan can ve mana eşyaları, önceki can ve mana yüzdelerini korur (üsse dönmek hâlâ can ve mana eşyalarını eksiksiz hale getiriyor)

Rakan

W’nun taban hasarı ileri yetenek seviyelerinde arttı.

 Biraz daha fazla hasar veren W’suyla Rakan muhteşem dansına daha agresif şekilde devam ediyor. 

W – Zarif Uçuş

TABAN HASAR 70/120/170/220/270 ⇒ 70/125/180/235/290

Ryze

Taban büyü direnci ve saldırı gücü arttı.

 Rakiplerine karşı daha dirençli olması ve o baş belası minyonlara daha kolay son vuruş yapabilmesi için, Ryze’ın büyü direncini ve hasarını dikkatlice arttırıyoruz. 


Taban nitelikler

BÜYÜ DİRENCİ 34 ⇒ 36SALDIRI GÜCÜ 56 ⇒ 58

Syndra

Q’nun Mana bedeli arttı.

 10.11 Yaması’ndaki değişikliklere ek olarak özellikle profesyonel düzeye yönelik değişiklikleri hedef alırken, Syndra’nın da gücünü ayarlamaya devam ediyoruz. Minyon dalgalarını ve şampiyonları eskisi kadar kolay eritememesi için, Syndra’nın Q’sunun erken safhalardaki kullanılabilirliğini kısıtlıyoruz. Yine de merak etmeyin, güç hâlâ onun hükmü altında. 


Q – Karanlık Küre

BEDEL 40/50/60/70/80 Mana ⇒ 60/65/70/75/80 Mana

Vi

Q’nun bekleme süresi ileri yetenek seviyelerinde azaldı.

 Vi diğer ormancılara yetişmekte zorlanıyordu. Bu yüzden yumruklarını sağlamlaştırıyoruz! Bunun, Vi’ın hareketli bir engelleyici olma rolünü pekiştireceğini düşünüyoruz. 


Q – Duvar Delen

BEKLEME SÜRESİ 12/11/10/9/8 saniye ⇒ 12/10,5/9/7,5/6 saniye

Yorick

R’nin Sis’in Hanımı ve Yorick arasında oluşturduğu bağın menzili azaldı.

 Yorick çatışmadan çıktığında, Sis’in Hanımı’nın daha hızlı tepki vermesini sağlıyoruz. Bunun, Yorick’in şu anda zayıf olduğu üst beceri düzeylerinde onu bir miktar güçlendireceğini düşünüyoruz. 


R – Adaların Ağıdı

SİS’İN HANIMI’NIN BAĞ MENZİLİ Sis’in Hanımı 900 Menzildeyken Yorick’e döner ⇒ Sis’in Hanımı 600 Menzildeyken Yorick’e döner

Yuumi

E’nin Mana bedeli arttı.

 Kedileri çok seviyoruz ama mana artışıyla bu kedinin E’sinin yüksek bedelinin üstesinden gelmek çok kolay. Maalesef bu sayfayı kapatmak zorundayız. 


E – Çıldırrr

BEDEL 100/115/130/145/160 Mana ⇒ 40/45/50/55/60 Mana (+%15 Azami Mana)

Notların Devamı – Via : https://tr.leagueoflegends.com/tr-tr/news/game-updates/10-13-yama-notlari/

Okumaya devam et
Yorum Yapmak İçin Tıkla!

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

League Of Legends

LOL Worlds 2020 Final Ne Zaman ? DWG VS Suning Maç Analizi

Yayınlanan

on

Tarafından

Worlds 2020 Final Maçı Hangi Gün Oynanacak ?

League of Legends Worlds 2020 finalinde sınırlı sayıda izleyici davet edilecek. Yapılan resmi açıklamaya göre 6312 kişi bu güzel karşılaşmayı izlemeye hak kazanıcak. Üstelik biletler ücretsiz olacak.

Worlds 2020 Final Maçı 31 Ekim TSİ 13.00’te oynanacak.


Worlds 2020 Damwon Gaming VS Suning ESports LOL Maç Analizi ?

Kadrolar :

DAMWON Gaming

Top Koridor: Nuguri

Orta Koridor : ShowMaker ( Korenin Tekli Dereceli Sistemindeki Rank 1 Adam )

Orman : Canyon

Alt Koridor : Ghost

Suport : Beryl

Suning E Sports

Top Koridor: BİN

Orta Koridor : Angel

Orman : SOFM

Alt Koridor : HuanFeing

Suport : Swordabt

DWG VS SNG Lol Esports Maç Analizi

Şimdi önce Damwon Gaming hakkındaki düşüncelerimi aktarayım.

Kadro olarak Mükemmel bir kadroya sahipler hepsi tecrübeli oyuncular aralarında yine final görmüş oyuncular var bu maç için hem fiziksel hem zihinsel olarak kendilerini hazır hissettiklerine oldukça eminim.

Suning Gaming Hakkındaki düşüncelerim ise yarı finalde Top E sports takımını elemesi beni bir hayli şaşırtmış durumda maçları izlediğimde top esports adc oyuncusu jackylove oldukça fazla intlemesi sonucunda kaybettiklerini gözlemledim. bu jackylove takımın bel kemiği olmasına rağmen bu haraketleri yaptığı için kaybettiler. Suning Ligte 5 Maçın 5inde Topesportsa kaybetmiş olup Yarı Finalde 3-1 Farkla Top e sportsu Yarı finalde eledi. Suningin Kadrosuda Kaliteli Fakat Damwon Gaming Kadar Kalite Farkı az denebileceğimiz kadar var. Damwon Gaming Headen Sholder ise Suning Hacışakir Sabunu Diyebiliriz.

Gelelim Karşılaşma Analizimize

Öncelikle Damwon Gaming Orta Koridor Ve Top Koridordan Üstün Olarak Çıkacaklarına Eminim Suning Ormancısı Nuguriyi Rahat Bırakmazsa İşler Değişebilir O Zamanda Bot Side Tarafından Problem yaşayacaklarına Eminim.

Tabi Suning Boş bir takım değil arkadaşlar bu bir oyun ve hataların affedilmeyeceği bir oyun takım olarak damwon daha iyi gözükse bile yaptıkları hatalar sonucunda kaybedebilirler.

Benim Tahminim : DAMWON Gaming Kazanır

Okumaya devam et

League Of Legends

DAMWON Gaming ( DWG ) vs DRX – Worlds 2020 Çeyrek Final

Yayınlanan

on

Tarafından

Worlds 2020 heyecanı çeyrek final mücadeleleri ile devam ediyor! İlk çeyrek final serisinde B grubunu lider tamamlayan DAMWON Gaming ile D grubunu 2. bitiren DRX karşılaşıyor. League of Legends mücadelelerinden haberdar olmak için LoLespor kanalına abone olun 👉http://bit.ly/LoLespor Dünyanın en iyi 8 takımı yarı finale çıkabilmek için mücadele ediyor. 2020 League of Legends Dünya Şampiyonası Çeyrek Finalleri’nin ilk serisinde

DAMWON Gaming ( DWG ) ile DRX karşılaşıyor. Takım kadrolarını aşağıda bulabilirsiniz.

DAMWON Gaming ( DWG ) Üst Koridor: Nuguri Ormancı: Canyon Orta Koridor: ShowMaker Nişancı: Ghost Destek: BeryL

DRX Üst Koridor: Doran Ormancı: Pyosik Orta Koridor: Chovy Nişancı: Deft Destek: Keria

LOL E Spor’un Kendi Yorumcuları DRX İçin Ne Kadar Çok Överlerse Övsünler Benim Gözümde DAMWON daha iyi. kadro farkı oldukça ortada tamam DRXte iyi bir takım olabilir fakat bence kazanıcak olan DAMWON GAMİNG

DAMWON GAMİNG KAZANIR.

Arkadaşlar Geçen Oynanan maçlar için kusurabakmayın. Hastaydım Ve İlgilenemedim.

Okumaya devam et

League Of Legends

LOL Worlds 2020 Grup Aşaması: 4. Gün Analiz

Yayınlanan

on

Tarafından

Dün Yaptığımız Worlds 2020 Grup Aşaması 3. Gün Analizinde 6 Maçtan 5ini Doğru Tahmin Ettik.

Bu günde Aksi Birşey Olmazsa Bütün Maçları Doğru Tahmin Edeceğimizi Düşünüyoruz.

Sizinde Tahminleriniz Varsa Yorumlara Bırakabilirsiniz.

MAÇLARI CANLI İZLEMEK İÇİN :

Worlds 2020 Grup Aşaması 4. Gün Fikstürü👇

Team Liquid ( TL ) vs G2 Esports ( G2 )

Suning ( SN ) vs Machi Esports ( MCX )

DRX ( DRX ) vs FlyQuest ( FLY )

Unicorns of Love ( UOL ) vs Top Esports ( TES )

Fnatic ( FNC ) vs Gen.G ( GEN )

LGD Gaming ( LGD ) vs Team SoloMid ( TSM )

İLK MAÇ TL VS G2

İlk Maç İçin Geç Kaldık Malum Uyanamadık İzlemeye şimdi başladım fakat izlemeden yorumlayacak olsam g2 kazanır derdim şuan tl ağır eziyor ve kazanıcağını düşünüyorum.

Team Liquid Kazanır.

İKİNCİ MAÇ SN VS MCX

ikinci maçı kesinlikle suning kazanır gerçekten çok iyi başladılar ve çok iyi gidiyorlar bu takımdan beklentim iyice yükseldi. dün team liquid maçınıda ağır ezmeleriyle birlikte gözümde çok büyüdüler.

Suning e sports Kazanır.

Üçüncü Maç DRX VS FLY

DRX İçin Kolay Bir Maç Olacağını Düşünüyorum. FLY Bu Ligin En Ezik Takımı Diyebiliriz.

DRX Kazanır.

DÖRDÜNCÜ MAÇ UOL VS TES

Topesports’un 369 Gibi bir Top Lane Oyuncusu varken Unicorn Of Love Takımına Adında Anlaşılacağı Gibi Top Lane Üzerinden Ezici Bir Üstünlük Geçicek. 369 Tam Bir Carry Oyuncu Geleceğin En İyi Toplane Oyuncusu Olabilecek Düzeyde. Heleki İmpact Bu Son Maçlarda Bu Kadar Düşmüşken.

Diğer Lanelerde Kolay Geçeceğini Düşündüğüm bir maç.

TOP Esports Kazanır.

BEŞİNCİ MAÇ FNC VS GEN

Bu Maç Bu Gün Oynanacak En Çekişmeli Maç Olabilir. İki Takımda Birbirinden İyi Fakat Fanacticin Son Kaybetmesinden Ötürü Morallerin Düşük Olduğunu Düşünüyorum Ve Gen.G Takımının Çok Formda Olduğu Bir Dönem İnsan Gibi Oynamıyorlar o yüzden benim tahminim.

GEN.G Kazanır.

ALTINCI MAÇ LGD VS TSM

TSM Aldığı Loselerdan Sonra Moralleri Çökmüş Durumda Olabilir. Fakat Bu gün Bu Maçı Kesinlikle Kazanmaları Lazım. Çünkü Ligte Galibiyetleri Yok Ve BrokenBlade Türk Olduğu İçin TSM Benim İçin Bu League Of Legends Worlds 2020’nin Tuttuğum Tek Takımı. o yüzden bu gün

TSM KAZANIR.

Esporanaliz.com Olarak Bu Tahminleri Her gün Devam ettireceğiz worlds2020 bittikten sonra Kış Mevsiminde Görüşmek Üzere.

Fikstür, sonuçlar ve diğer tüm haberler için: https://tr.lolesports.com/tr

Okumaya devam et

Trending