Bizimle iletişime geçin

League Of Legends

LİLİA YETENELERİ SIZDIRILDI İNCELE !

Yayınlanan

on

TANITIM VİDEOSU

YETENEKLER

Lillia PASİF : , yeteneğin isabet ettiği her şeye düş tozu bulaştırıyor. Bu da ultisiyle rakiplerini uyutmasını sağıyor. Ha, bir de düş tozu zamanla rakibin azami canının belli bir yüzdesi kadar hasar veriyor. Bu mekanik de geliştirme sürecinde aşmamız gereken bazı zorluklara yol açtı.

Q Yeteneği : Elindeki Dalı Çevirip Büyü Hasarı Verir Düşanlara Dış Çemberdekilere Gerçek Hasar Verir Düz Vuruş Yaptığında Haraket Hızı Kazanıyoruz.

W Yeteneği : Lilia Bir Süre saldırı için hazırlanır. Dalıyla beraber büyü hasarı verir düşmanlarına merkezdeki düşmanlara daha çok hasar verir

E Yeteneği : Lilia bir top fırlatır büyü hasarı verir ve bir süreliğine düşmanları yavaşlatır topu ıskalarsa baya bi uzağa gider

R Yeteneği : Lilia bir ninni söyler düşmanlarına pasifinden etkilenmiş olanlar gittikçe yavaşlarlar ve uykuya dalarlar hasar yiyerek uyanırlarsa daha çok hasar yerler.

Zedin R Sini düşünün attıktan sonra ne kadar skill atarsanız ona göre ultisinin patlama damagesi artar bunun gibi birşey.

Q Yeteneğide Darius Gibi Dönerek Vuruyor Ama Dariustaki Çemberin Uç Kısmı Maksimum Hasar Ve Çan Çalmayken Bu Şampiyonda Gerçek Hasar Olarak Ayarlanmış.

Kalite Kontrol Mühendisi Mikky “Riot Koyuncu” Koyuncu, “Kalite kontrol testindeki oyuncularımız, ilk başta Lillia’nın pasifinin fazla güçlü olduğunu düşündü,” diyor. “Yüzdelik azami can hasarının canavarlara karşı bir sınırı yoktu. Dolayısıyla oyuncular hileyle Baron’u ortaya çıkararak 1. seviye Lillia’nın tek başına onu kesebildiğini kanıtladı. Daha sonra Gabriel adlı bir test oyuncusu, bu resmi çizdi ve onu bir süreliğine yükleme ekranı açılış görseli olarak kullandık. Hatta bu geçici görsel, diğerlerine kıyasla epey uzun bir süreliğine oyunda kaldı.”

Fakat Lillia’nın açılış görselinin son hali, onun gerçekten kim olduğuna dair bir sürü işaret ve ipucuyla dolu. O, düşlerin çobanı

Yürüyüş Ve Duruş Animasyonları :

Tedirgin Ve Ürkek Şekilde Bekliyor.

Herkesin düşlerini bildiğinizi hayal edin. Dünyayı, kendilerini ve diğerlerini nasıl gördüklerini avucunuzun içi gibi biliyorsunuz.

Riot

Şimdi de annenizin bir ağaç olduğunu, en iyi arkadaşının Ivern olduğunu ve tüm hayatınızı sihirli bir ormanda tek başınıza geçirdiğinizi hayal edin. Dış dünyayı yalnızca yabancıların ağaç ananızı hayatta tutan düşlerinde kısa süreliğine görebiliyorsunuz.

Riot

Sonra bir gün, düşler ortadan kayboluyor. Ağaç ananız hastalanıyor ve ormanınızda yabancılar beliriyor. Paniğe kapılıyorsunuz, onları uyutuyorsunuz ve bir de bakmışsınız ki düşler geri gelmiş! Ağaç ananız daha iyi hissediyor ve işin iyi yanı, biricik anneciğinizi beslemek için yabancıların düşlerini toplayabiliyorsunuz. 

RİOT

En Güncel E Spor Haberleri Ve E Spor Analizleri İçin Takipte Kalın.

Okumaya devam et
1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: League Of Legends Yone Geliyor ! Yasuonun Abisi - E-Spor Analiz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

League Of Legends

LOL Worlds 2020 Final Ne Zaman ? DWG VS Suning Maç Analizi

Yayınlanan

on

Tarafından

Worlds 2020 Final Maçı Hangi Gün Oynanacak ?

League of Legends Worlds 2020 finalinde sınırlı sayıda izleyici davet edilecek. Yapılan resmi açıklamaya göre 6312 kişi bu güzel karşılaşmayı izlemeye hak kazanıcak. Üstelik biletler ücretsiz olacak.

Worlds 2020 Final Maçı 31 Ekim TSİ 13.00’te oynanacak.


Worlds 2020 Damwon Gaming VS Suning ESports LOL Maç Analizi ?

Kadrolar :

DAMWON Gaming

Top Koridor: Nuguri

Orta Koridor : ShowMaker ( Korenin Tekli Dereceli Sistemindeki Rank 1 Adam )

Orman : Canyon

Alt Koridor : Ghost

Suport : Beryl

Suning E Sports

Top Koridor: BİN

Orta Koridor : Angel

Orman : SOFM

Alt Koridor : HuanFeing

Suport : Swordabt

DWG VS SNG Lol Esports Maç Analizi

Şimdi önce Damwon Gaming hakkındaki düşüncelerimi aktarayım.

Kadro olarak Mükemmel bir kadroya sahipler hepsi tecrübeli oyuncular aralarında yine final görmüş oyuncular var bu maç için hem fiziksel hem zihinsel olarak kendilerini hazır hissettiklerine oldukça eminim.

Suning Gaming Hakkındaki düşüncelerim ise yarı finalde Top E sports takımını elemesi beni bir hayli şaşırtmış durumda maçları izlediğimde top esports adc oyuncusu jackylove oldukça fazla intlemesi sonucunda kaybettiklerini gözlemledim. bu jackylove takımın bel kemiği olmasına rağmen bu haraketleri yaptığı için kaybettiler. Suning Ligte 5 Maçın 5inde Topesportsa kaybetmiş olup Yarı Finalde 3-1 Farkla Top e sportsu Yarı finalde eledi. Suningin Kadrosuda Kaliteli Fakat Damwon Gaming Kadar Kalite Farkı az denebileceğimiz kadar var. Damwon Gaming Headen Sholder ise Suning Hacışakir Sabunu Diyebiliriz.

Gelelim Karşılaşma Analizimize

Öncelikle Damwon Gaming Orta Koridor Ve Top Koridordan Üstün Olarak Çıkacaklarına Eminim Suning Ormancısı Nuguriyi Rahat Bırakmazsa İşler Değişebilir O Zamanda Bot Side Tarafından Problem yaşayacaklarına Eminim.

Tabi Suning Boş bir takım değil arkadaşlar bu bir oyun ve hataların affedilmeyeceği bir oyun takım olarak damwon daha iyi gözükse bile yaptıkları hatalar sonucunda kaybedebilirler.

Benim Tahminim : DAMWON Gaming Kazanır

Okumaya devam et

League Of Legends

DAMWON Gaming ( DWG ) vs DRX – Worlds 2020 Çeyrek Final

Yayınlanan

on

Tarafından

Worlds 2020 heyecanı çeyrek final mücadeleleri ile devam ediyor! İlk çeyrek final serisinde B grubunu lider tamamlayan DAMWON Gaming ile D grubunu 2. bitiren DRX karşılaşıyor. League of Legends mücadelelerinden haberdar olmak için LoLespor kanalına abone olun 👉http://bit.ly/LoLespor Dünyanın en iyi 8 takımı yarı finale çıkabilmek için mücadele ediyor. 2020 League of Legends Dünya Şampiyonası Çeyrek Finalleri’nin ilk serisinde

DAMWON Gaming ( DWG ) ile DRX karşılaşıyor. Takım kadrolarını aşağıda bulabilirsiniz.

DAMWON Gaming ( DWG ) Üst Koridor: Nuguri Ormancı: Canyon Orta Koridor: ShowMaker Nişancı: Ghost Destek: BeryL

DRX Üst Koridor: Doran Ormancı: Pyosik Orta Koridor: Chovy Nişancı: Deft Destek: Keria

LOL E Spor’un Kendi Yorumcuları DRX İçin Ne Kadar Çok Överlerse Övsünler Benim Gözümde DAMWON daha iyi. kadro farkı oldukça ortada tamam DRXte iyi bir takım olabilir fakat bence kazanıcak olan DAMWON GAMİNG

DAMWON GAMİNG KAZANIR.

Arkadaşlar Geçen Oynanan maçlar için kusurabakmayın. Hastaydım Ve İlgilenemedim.

Okumaya devam et

League Of Legends

LOL Worlds 2020 Grup Aşaması: 4. Gün Analiz

Yayınlanan

on

Tarafından

Dün Yaptığımız Worlds 2020 Grup Aşaması 3. Gün Analizinde 6 Maçtan 5ini Doğru Tahmin Ettik.

Bu günde Aksi Birşey Olmazsa Bütün Maçları Doğru Tahmin Edeceğimizi Düşünüyoruz.

Sizinde Tahminleriniz Varsa Yorumlara Bırakabilirsiniz.

MAÇLARI CANLI İZLEMEK İÇİN :

Worlds 2020 Grup Aşaması 4. Gün Fikstürü👇

Team Liquid ( TL ) vs G2 Esports ( G2 )

Suning ( SN ) vs Machi Esports ( MCX )

DRX ( DRX ) vs FlyQuest ( FLY )

Unicorns of Love ( UOL ) vs Top Esports ( TES )

Fnatic ( FNC ) vs Gen.G ( GEN )

LGD Gaming ( LGD ) vs Team SoloMid ( TSM )

İLK MAÇ TL VS G2

İlk Maç İçin Geç Kaldık Malum Uyanamadık İzlemeye şimdi başladım fakat izlemeden yorumlayacak olsam g2 kazanır derdim şuan tl ağır eziyor ve kazanıcağını düşünüyorum.

Team Liquid Kazanır.

İKİNCİ MAÇ SN VS MCX

ikinci maçı kesinlikle suning kazanır gerçekten çok iyi başladılar ve çok iyi gidiyorlar bu takımdan beklentim iyice yükseldi. dün team liquid maçınıda ağır ezmeleriyle birlikte gözümde çok büyüdüler.

Suning e sports Kazanır.

Üçüncü Maç DRX VS FLY

DRX İçin Kolay Bir Maç Olacağını Düşünüyorum. FLY Bu Ligin En Ezik Takımı Diyebiliriz.

DRX Kazanır.

DÖRDÜNCÜ MAÇ UOL VS TES

Topesports’un 369 Gibi bir Top Lane Oyuncusu varken Unicorn Of Love Takımına Adında Anlaşılacağı Gibi Top Lane Üzerinden Ezici Bir Üstünlük Geçicek. 369 Tam Bir Carry Oyuncu Geleceğin En İyi Toplane Oyuncusu Olabilecek Düzeyde. Heleki İmpact Bu Son Maçlarda Bu Kadar Düşmüşken.

Diğer Lanelerde Kolay Geçeceğini Düşündüğüm bir maç.

TOP Esports Kazanır.

BEŞİNCİ MAÇ FNC VS GEN

Bu Maç Bu Gün Oynanacak En Çekişmeli Maç Olabilir. İki Takımda Birbirinden İyi Fakat Fanacticin Son Kaybetmesinden Ötürü Morallerin Düşük Olduğunu Düşünüyorum Ve Gen.G Takımının Çok Formda Olduğu Bir Dönem İnsan Gibi Oynamıyorlar o yüzden benim tahminim.

GEN.G Kazanır.

ALTINCI MAÇ LGD VS TSM

TSM Aldığı Loselerdan Sonra Moralleri Çökmüş Durumda Olabilir. Fakat Bu gün Bu Maçı Kesinlikle Kazanmaları Lazım. Çünkü Ligte Galibiyetleri Yok Ve BrokenBlade Türk Olduğu İçin TSM Benim İçin Bu League Of Legends Worlds 2020’nin Tuttuğum Tek Takımı. o yüzden bu gün

TSM KAZANIR.

Esporanaliz.com Olarak Bu Tahminleri Her gün Devam ettireceğiz worlds2020 bittikten sonra Kış Mevsiminde Görüşmek Üzere.

Fikstür, sonuçlar ve diğer tüm haberler için: https://tr.lolesports.com/tr

Okumaya devam et

Trending