E-Spor Haber League Of Legends

Lol Wild Rift Türkiye’de Çıkış Tarihi & Sistem Gereksinimleri

Lol Wild Rift Ne Zaman Çıkacak ?

Lol Wild Rift Oyununun çıkış tarihi Haberini uzun zamandır bekliyoruz. Bu uzun bekleyiş bizim için 2 gün sonra son bulucak
10 Aralık Günü Türkiyeye Açılacak Olan Beta Sürüm Versiyonu Sonunda LOL Mobilenin Çıkış Tarihi İçin Can Atan Oyuncular İçin Büyük Bir Mutluluk Olucak

27 Ekimde beta testlerine başlanan oyun sırasıyla Japonya, Güney Kore, Tayland, Filipinler, Singapur, Malezya ve Endonezya’da Oynanışa açıldı.Oyunun Avrupa ve Orta Doğu’ya ulaşması ise Aralık Ayında Olacak diye duyumlar almıştık bunun öncesinde ve o aralık ayı geldi çattı.

Riot Games, mobil sürümün en modern hale getirileceğini zaten doğruladı, ancak testlerin başlamasından bu yana planların değişip değişmediği belirsiz. League of Legends, mobil cihazlarda oyunları 20 dakikaya indirmeyi amaçlayan yeniden tasarlanmış 5v5 MOBA formatında sunacak.

League Of Legends Wild Rift “LOL” Mobil Sistem Gereksinimleri

Eğlenceyi olabildiğince fazla oyuncuya getirme görevimiz doğrultusunda, League of Legends: Wild Rift’i çeşitli mobil cihazlarda çalışacak şekilde optimize ettik. Android cihazında oynayabilmek için ihtiyacın olan minimum gereksinimleri aşağıda görebilirsin!

MİNİMUM GEREKSİNİMLER

GEREKSİNİMMİNİMUM
İşletim SistemiAndroid 5 ve üstü
Bellek2 GB RAM
İşlemci1,5 GHz quad-core (32-bit or 64-bit)
Grafik İşlemciMali-T860

Yeni cihazlar daha iyi grafiklere sahip olabilir ama mütevazı patatesinde Baron çalmak veya beşte beş yapmak da en az son model cihazlardaki kadar etkileyici olacak.

Kaynak : League Of Legends Destek

League Of Legends Wild Rift Mobile Oynanış Videosu

Wild Rift Açık Betası’nın şu bölgelerdeki çıkışını kutlama planlarımızı açıklamaktan mutluluk duyuyoruz: Vietnam, Okyanusya, Tayvan, Avrupa, Türkiye, Rusya ve CIS, Orta Doğu ve Kuzey Afrika.

10 Aralık saat 13.00’te tüm dünyayı tarihin en büyük Baron savaşına davet ediyoruz. Bu etkinliğimizde gezegenin dört bir yanındaki oyuncular, bir YouTube canlı yayınında bir araya gelerek herkesin en sevdiği, Hiçlik’ten gelen, asit tüküren, kadim nehir canavarıyla yüzleşecek.

TARİHİ KAYDET

Bu büyük savaş 10 Aralık saat 13.00’te YouTube Live üstünden gerçekleşecek. Savaşı kaçırmayın, çünkü Baron Nashor’la canlı olarak mücadele etmek için yalnızca tek bir fırsatınız olacak (ajandasının ne kadar dolu olduğunu tahmin bile edemezsiniz, neyse ki bizim için vakit ayırmayı kabul etti). Etkinlik başladığında hatırlatma almak için bu YouTube bağlantısını kullanabilirsiniz.

Bir Sonraki Yazımızda Wild Rift İle Alakalı Olarak Wild Rift Yama Notları Paylaşılacak Wilt Rift 1.1 Yaması İçin Buraya Tıklayıp Okuyabilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir