Bizimle iletişime geçin

Zula

SÜPER LİG’DE ZULA TURNUVALARI DEVAM EDİYOR

Yayınlanan

on

Zula Süper Lig’de 2. hafta 22-23 Ağustos’ta oynanan karşılaşmalarla tamamlandı. İlk hafta dikkatleri üzerine çeken Çamlıca, performansını geliştirerek haftayı 6 puanla tamamlayan tek takım olurken fastPay Wildcats ve İstanbul Espor lideri takip eden takımlar oldu.

RAKİPLER ÇAMLICA’DAN ÇEKİNMEYE BAŞLADI

İlk hafta aldığı flaş sonuçların ardından dikkatleri üzerine çeken Çamlıca Espor, Galatasaray’ı 2 haritada 20-9 gibi rahat bir skorla geçerken Gamers of Future karşısında da zorlanmadı. Galatasaray oyunu sonrasında yapılan röportajda Alper ”Ritual” Arıcan ”Rakip oyuncuların isimleri bizi korkutmuyor. Herkese aynı gözle bakıyoruz ve herkesten çok çalışıyoruz. Emeklerimizin karşılığını almaya devam edeceğiz.” diyerek görüş belirtti. Sempatizanları gözle görülür derecede artan Çamlıca’nın bu hafta sonu oynayacağı ABB Aski ve İstanbul Espor karşılaşmaları ise merakla bekleniyor.

YILDIZLAR YENİŞEMEDİ

23 Ağustos Pazar günü Zula Espor YouTube ekranlarını izleyenler yıldızlar geçidine şahit oldular. Bir tarafta ligin en güçlğü kadrosu olarak görülen fastPay Wildcats diğer tarafta ligin en fazla şampiyonu olan, şampiyon kadrosundan Maxic ve Koko’yu tekrar kazanarak tekrar zirveye oynamaya çalışan Galatasaray vardı. Safranbolu haritasında üstün başladığı oyunu maç sonuna kadar devam ettiren fastPay Wİldcats 1-0 öne geçerken, Gaziantep Mülteci Kampı haritası ise tam tersi sonuca sahne oldu. Galatasaray iyi başladığı haritanın sonlarına doğru bir iki raund zorlansa da kazanmasını bildi ve Maxic’in yokluğunda rakibinden 1 puanı kopardı.

HAFTANIN NOTLARI

İstanbul Espor,  2. hafta 1. gün maçında Sangal Esports’la karşılaşırken, karşılaşmayı 2-0 kazandı. Alınan galibiyette Vitra’nın etkili keskin nişancı rolü etkili oldu. 2. gün Bursa Espor karşısında da 1 puana razı olan İstanbul, haftayı 4 puanla kapattı.

Gamers of Future, oyununu olgunlaştırmaya devam ettiği haftayı Beşiktaş’a karşı 3 puanla tamamladı. Çamlıca espor karşısında pek varlık gösteremeyen Gladyatörler haftayı 3 puanla kapatarak 5. sıraya yerleşti.

Bursa Espor, haftanın beklenmedik sonuçlarını alan takımıydı. ABB Aski’ye 2-0 kaybeden Timsahlar, İstanbul Espor karşısında Safranbolu haritasını kazanmasına rağmen avantajını Çin Bahçeleri’nde koruyamayınca haftayı 1 puanla kapatarak puan sıralamasında alt sıralarda yer aldı.

ABB Aski, cezalı oyuncularının dönüşüyle puanları da toplamasını bildi. Arrow’un Bursa Espor karşısında gösterdiği etkili oyun 3 puanın alınmasında etkili oldu. Beşiktaş karşısında Safranbolu haritasını son anlara kadar önde götüren başkent ekibi, rakibinin geri dönüşüne engel olamayınca ilk haritayı kaybetti. Çin Bahçeleri haritasını ise üstün tamamlayarak haftayı 4 puanla kapatan Aski puan sıralamasında 4. sıraya oturdu.

Sangal Esports, kötü gidişe bu hafta da dur diyemedi. İstanbul Espor karşısında ilk puanına çok yaklaşsada başarılı olamayan Sangal, Mod-Z karşısında da varlık gösteremeyince haftayı puansız kapattı.

Mod-Z, son şampiyon ünvanıyla çıktığı 6. sezona istediği başlangıcı yapamadı. fastPay Wildcats’a 2-0 kaybeden Mod-Z, Sangal karşısında 2-0 galip gelerek haftayı 3 puanla kapattı ve puan sıralamasında 7. sırada yer aldı.

Beşiktaş, 2. haftanın ilk gününde Gamers of Future’a 2-0 kaybedince 2. güne rotasyonla çıktı. Passica kadroya dahil olan isim olurken ABB Aski karşısında denk bir mücadeleyle iki takım birer puanı paylaştı.

HAFTANIN EN İYİ 5’İ:

Lauraa: Geçen haftanın en değerli oyuncusu olan genç oyuncu bu hafta da zirveyi hiç kimseye bırakmadı sergilediği oyunda başrol sahibi olan zula süper ligi takip eden herkesin dikkatini çekmeyi başardı .

Always: Takımının keskin nişancı rolünü Vitra ile paylaşan oyuncu bu hafta daha iyi bir ikili olmayı başarınca haftanın en iyi ilk 5 e girmeyi başardı .

Husreiss: Geçtiğimiz hafta etkili bir oyun sergileyen oyuncu bu hafta da istikrarını koruyunca listeye adını yazdıran son isim oldu.

Surprise: Zula Süper Lig’in deneyimli keskin nişancısı, özellikle fastPay Wildcats karşısında sergilediği oyunla seyircilerini heyecanlandırdı.

Cixed: Takımının topladığı 4 puanda aldığı giriş skorlarıyla önemli bir etki yaratan Cixed, yeni takım arkadaşlarına alışmaya başladığını söyledi .

Okumaya devam et
Yorum Yapmak İçin Tıkla!

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zula

ZULA KASA VE ZA ETKİNLİKLERİ KAÇIRMAYIN !

Yayınlanan

on

Tarafından

ZULA ALTINI VE KASA ETKİNLİKLERİ

REKABET ÖDÜLLERİ GÜÇLENDİRİLDİ

      Beklediğin an geldi!
      Rekabet modunda kazansan da kaybetsen de muhteşem ödüller seni bekliyor!

Kazanan ödülleri
      Helaaaal! Rekabet maçını kazandığında muhteşem kasalardan biri senin!
            Fatih Kasası
            Padişah Kasası
            Destansı Kasım Kasası
            Efsanevi Kasım Kasası

REKABET MODUNDA KASA KAZANMAK !

Kaybeden ödülleri
      Kaybettim diye de üzülme, biz yanındayız. Yine ödülsüz göndermiyoruz!
            Vezir Kasası
            Kasım Kasası
            Platin Deste

MAXIMUS ZULA ALTINI KAZAN
kasa kazanmak
MAXIMUS

Hem açlığını bastır hem de Zula Altınlarıyla karakterini canlandır!

Eti Maximus şimdi Zula’cılara özel 10.000’e kadar Zula Altını ve %50 Hızlı Canlanma ürünü hediye! Şimdi en yakın bakkala git, bir Eti Maximus kap, üstelik Zula logolu Eti Maximus’larda boş yok!

Zula keyfin amacıyla ihtiyacın olan her şey şimdi Eti Maximus’ta!

ETI MAXIMUS – ZULA OYUN PROMOSYONU
KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:

15.09.2020(Saat.00:01)-15.12.2020 (Saat.23:59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu ETİ Maximus mamüllerinin rastgele birinden satın aldıklarında ambalaj amacıyladeki şifreyi Zula isimli oyunun ortamında yer alan kısma lüzumlu bilgileriyle beraber alakalı alana girenler kampanyaya katılacak ve Zula oyununda kullanılabilecek oyun içi para sahibi olan bir adet Maximus Kasası ve oyun ortamında kullanabilecekleri Maximus ürünü kazanacaklardır. Bu kampanyaya husus olan Maximus kasası ve Maximus ürünü , bir oyun ürünüdür. Bu oyun ürünü yalnızca LOKUM Games doğrulusunda yayınlanan ZULA oyununda kullanılabilir. Kampanyaya husus mamüller elektronik ortamda ve hemen teslim edilir. Teslimden sonra iadeye husus edilemez.

Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmelerinin ön koşulu, işbu “Kampanya Katılım Koşullarını” ve “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metnini” kusursuz bir biçimde okumak, kavramak ve kabul ediliyor ise kampanyaya katılmaktır. Promosyona katılan herkes promosyon kurallarını kusursuz kabul etmiş sayılır;

Burada geride bıraktığımız bütün “Kampanya Katılım Koşulları” Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir. Katılımda yayılan bütün bulguların doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının mesulluğundadır.

Kampanya süresince her kod yalnızca 1 kez kullanılabilir, aynı kod ile oluşturulan katılımlarda ilk gönderilen katılım geçerli olacak, mükerrer katılımlar elenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan Maximus Kasası ödülleri aboneler arasında aktarma edilemez. Kampanyada kazanılacak günlük Maximus Kasası şahıs başı 5 adet ile sınırlıdır.

Talihliler ikramiyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez, farklılık talep edilemez. İştirakçilerin verilen oyun kullanıcı bilgisinin hatalı ya da eksik olması sebebiyle ikramiyenin yüklenememesi durumunda ETİ GIDA San. Ve Tic. A.Ş. ve LOKUM OYUN YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş mesul tutulamaz.

Kampanyaya katılım amacıyla İnternet erişim maliyeti tüketiciye aittir. İştirakçilerden ya da internet erişim operatörlerinden kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi ya da geç gerçekleşmesi ya da internet erişim operatörlerinin ya da iştirakçilerin ihmal ya da hatası sebebiyle eksik ve/ya da hatalı katılım yapılması durumunda ETİ GIDA San. Ve Tic. A.Ş. bu durumdan mesul tutulamaz.

Okumaya devam et

Zula

ZULA HATALARIN ÇÖZÜMLERİ

Yayınlanan

on

Tarafından

SIKÇA SORULAN SORULAR

F Tuşlarının Fonksiyonu Düzgün Çalışmıyor, Ne Yapmalıyım?

Kullandığınız cihaz dizüstü (notebook, laptop) ise F tuşu kombinasyonunu kullanabilmek için önce Fn tuşuna basılı tutup daha sonra dilediğiniz F tuşuna (F3, F4 vb.) tıklamanız yeterli olacaktır. 

Alt Tab Yapınca Ekran Kararıyor, Ne Yapmalıyım?

Oyunu Tam Ekran yerine Tam Pencere modunda oynamanızı öneririz, ilgili değişikliği oyun içerisinden ESC ile ulaşacağınız ayarlar kısmından gerçekleştirebilirsiniz ve oyunu kapatıp tekrar başlattığınızda geçerli hale gelir. 

Oyunu Çalıştırdığımda Virüs Algılıyor, Ne Yapmalıyım?

Dosyalarımız tamamen güvenli olup bu durum antivirüs firmaları tarafından da doğrulanmıştır. Sisteminizde yüklü olan koruma programları ağ bağlantılarını engellediğinden bu sorun ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Antivirüs programınızın en güncel sürümünün yüklü olduğundan ve Zula’nın herhangi bir içeriğinin güvenlik yazılımınızca engellenmediğinden emin olunuz. Şayet bu kontrolü yapacak teknik birikime sahip değilseniz yetkili servislerden destek alabilirsiniz. 
 

zula gladyo
Oyun Güncel Değil Hatası Alıyorum, Ne Yapabilirim?

Eğer bu sorunu çok sık yaşıyorsanız, 

> Oyunu öncelikle sisteminizden tamamen kaldırın. 

> Ardından C: dizininde bulunan MadByte Games klasörünü (ya da Zula‘yı hangi klasöre kurduysanız o klasörü) elle silin.  

> Eğer yapabilirseniz çalıştır komutuna regedit yazarak Kayıt Defteri düzenleyicisini açın ve CTRL+F ile arama kutusuna MadByte Games ya da LokumGames yazarak bulduğunuz tüm değerleri silin. Bu işlemi yaparken doğru anahtarı sildiğinizden emin olun. Yapamayacak bilgi seviyesinde iseniz bu adımı es geçebilirsiniz. 

Windows 7 için; 
C:\Kullanıcılar\KULLANICIADI\AppData\Local\Temp\zulasetup 

Windows 8 ve 8.1 için; 
C:\Kullanıcılar\KULLANICIADI\AppData\local\temp\zulasetup klasörünü elle komple silin. 
> Tekrar kurulum yapın ve hem kurulum aşamasında hem oyunu ilk açışınızda uygulamaya sağ tıklayarak “Yönetici olarak çalıştır” komutunu uygulayın. 

Windows 10 için; 
> Öncelikle herhangi bir klasör içerisindeyken yukarıdaki sekmelerden Görünüm’de Gizli öğeler’e tik koyun. 
Daha sonra C:/Kullanıcılar/KullanıcıAdı/AppData/Local/Temp dizinindeki zula klasörü elle silin. 

Bu işlemleri uygulamanıza rağmen sorununuz devam ederse, oyun dosyalarınızdan birkaçı zarar görmüş olabileceğinden Zula yı indirerek tekrar kurunuz. Ayrıca indirme işlemini başlatmadan önce antivirüs programınızın indirilen öğelere karşı sezgisel yaklaşımını dosyaya zarar vermeyecek hale getirebilir yahut geçici süreyle devre dışı bırakabilirsiniz. Bazı oyun dosyaları antivirüs tarafından engellenebilir ve oyun girişinde sorun oluşabilir. 

Sürekli Olarak “Failed To Update” Hatasından Ötürü Oyundan Atılıyorum. Herhangi Bir Hile Yazılımı Kullanmıyorum, Bu Problemi Nasıl Çözebilirim?

Bir sebepten ötürü bilgisayarınızdaki BattlEye programı eski bir sürümde kalmış olabilir. Tüm güncel BattlEye dosyaları oyun yüklemesi ile birlikte yüklendiği için oyununuzun güncel olduğundan ve tam yüklendiğinden emin olunuz. 

Sürekli Olarak “Client not responding” Hatasından Ötürü Oyundan Atılıyorum. Herhangi Bir Hile Yazılımı Kullanmıyorum, Bu Problemi Nasıl Çözebilirim?

Bu sorun genellikle sunucunun ya da sizin bağlantınızın geç dönüş yapmasından veya bağlantının tamamen kopmasından dolayı oluşur. Genel çözüm modeminizin/router’ınızın güncellemelerini yapmanızdır. Ayrıca lütfen “Cucusoft Net Guard” programını kullanmadığınızdan emin olunuz. Bu programın çalıştığı bilgisayarlarda BattlEye programı çalışmamaktadır. 

Oyunu BattlEye ile Birlikte Çalıştırdığımda Fare/Klavye Butonlarına Bastığımda Sürekli Olarak Donma/Takılma Yaşıyorum. Ne Yapmalıyım?

Bu sorun genellikle oyununuza sürekli olarak yüklenmeye çalışan malware/adware/PUP dosyaları nedeniyle ortaya çıkar. Lütfen tüm sisteminizi taratıp güvenilir bir anti-malware yazılımı yükleyiniz.

Oyunu Açarken “Exception Processing Message 0xXXXXXXX” (örn: 0xc0000135) Hatası Alıyorum. Sorun Nedir?

Bu sorun genellikle oyunun çalışması için gereken sistem dosyalarından veya Visual C++ runtime dosyalarından birinin eksik olması nedeniyle ortaya çıkar. Sorunu çözmek için lütfen oyunu silip baştan tekrar kurunuz ve tüm adımları, tüm yüklemeleri yaptığınızdan emin olunuz. 

Okumaya devam et

Zula

ZULA E-SPOR KADINLAR LİGİNİN YILDIZI WAURA !

Yayınlanan

on

Tarafından

3-hafta-haftan-n-5-i

wAura: 2 maçta toplamda 97 kill alan ve 3.30 KDA değerine sahip olan wAura, sergilediği muhteşem performans ile haftanın oyuncusu oluyor. 
Tao: 46 kill ve 2.36 KDA değeriyle takımın 2 galibiyetinde de büyük pay sahibi olan Tao, haftanın 5’inde de yer almayı başardı.
Luie: Tao ile birlikte harika bir oyun ortaya koyan Luie, toplamda aldığı 51 kill 2.29 KDA değeriyle taçlandırdı.
Aquavit: 3. haftada aldığı 63 skorla takımın en çok kill alan oyuncusu olan Aquavit, 2,18 KDA’lık performansıyla takımını galibiyetlere taşıdı.
Raichu: Son haftalarda forma şansı bulan Raichu, 43 kill performansını 2,00 KDA ile tamamladı.

Okumaya devam et

Trending