Bizimle iletişime geçin

E-Spor Haber

TFT Xayah ve Rakan’ın Canavarlar Festivalinde !

Yayınlanan

on

TFT Xayah ve Rakan’ın yeni set ortası güncellemesi olan Canavarlar Festivaline katılacağını doğruladı. Canavarlar festivaline birçok yeni şampiyon katılırken Xayah ve Rakan da festivalde yerini aldı. TFT Türkiye sosyal medyadan paylaştığı bir gönderi ile aşık çifti festivalde yerini aldığını oyuncularına duyurdu.

Bu güncelleme ile TFT de dengeler tekrar değişecek. Ayrıca Xayah ve Rakan’ın oyuna eklenmesi ile set ortası güncellemesinin sızdırıldığı haberleri de doğru olmaya bir adım daha yaklaştı.

Okumaya devam et
Yorum Yapmak İçin Tıkla!

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-Spor Haber

Metro 2033 Redux Epic Games’de Ücretsiz Oldu

Yayınlanan

on

Tarafından

metro 2033 redux

Uzun zamandır her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla sevenlerine jestler yapan Epic Games, 17 Aralık’tan itibaren her gün toplam 15 oyunu yeni yıla girişimize özel ücretsiz dağıtacağını açıklamıştı. Bugünkü ücretsiz oyunumuz Metro 2033. Oyunun Steamdeki fiyatını merak edenler için oyun tamı tamına 31.00 TL. Şu andan itibaren oyunu, ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Metro 2033 Redux Ne Zamana Kadar Ücretsiz Olarak Kalacak?

Epic Games tarafından ücretsiz olarak sunulan Metro 203322 Aralık 2020 tarihinden itibaren 1 gün boyunca ücretsiz olarak kütüphanelere eklenebilecek. Bir kez kütüphanenize eklenen Metro 2033 ömür boyu sizin olacak.

Fakat oyunun kütüphaneye ömür boyu eklenebilmesi bu oyunun süresiz olarak ücretsiz kalacağı anlamına gelmiyor. Oyunu süresiz olarak kütüphanenize eklenmesini istiyorsanız 24 saatiniz var. Bu süre zarfında yarın saat 19.00’a kadar Metro 2033‘ü kütüphanenize eklemelisiniz.

Uzun zamandır her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla sevenlerine jestler yapan Epic Games, 17 Aralık’tan itibaren her gün toplam 15 oyunu yeni yıla girişimize özel ücretsiz dağıtacağını açıklamıştı. Bugünkü ücretsiz oyunumuz Metro 2033. Oyunun steamdaki fiyatını merak edenler için oyun tamı tamına 31.00 TL. Şu andan itibaren oyunu, ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Metro 2033 Redux’un hikayesi nedir?

Oyun kıyamet sonrası Rusya’da geçmekte ve hayatta kalmayı başaran 20 yaşındaki Artyom (Rusça: Артём) adlı karakterin yaşadığı olayları konu almaktadır. Oyun başladığında Artyom, Hunter adında elit bir askerden metronun Karaderililer(Dark Ones) olarak hitap edilen yaratıklar tarafından tehdit edildiğini öğrenir. Hunter tek başına tünellere çıkar ve çıkmadan önce Artyom’a eğer geri dönmezse metronun merkezi sayılan Polis adlı istasyona gidip olanları anlatmasını söyler. Hunter geri dönmez ve Artyom metro tünellerinde bilinmezliklerle kaplı bir yola koyulur. Yolculuk boyunca kimi zaman çeşitli anomaliler sebebiyle hayaller görecektir.

Artyom, Sovyetler ve Naziler tarafından işgale uğramış ve mutantlar tarafından istila edilmiş bir bölgeden geçmek zorundadır. Polis’teyken kendine yardım edeceğini söyleyen Miller adında bir Ranger ile tanışır. Miller, Kara Derililer’i yok etmeye yetecek ateş gücüne sahip D6 adlı yer altı füze ambarının yerini bilmektedir. Artyom, Miller ve diğer Rangerlar füze kumanda merkezini yeniden devreye sokarlar ve Artyom yakındaki bir binaya rehber lazer sistemi kurar. Lazer sistemi kurulduktan sonra Artyom, Kara Derililer’in neden olduğu bir halisünasyon görür.

Bu halisünasyon sonucunda oyuncunun yaptığı seçimlere göre oyun iki türlü bitebilir. Normal/kötü sonda, Artyom füzeleri ateşler ve Karaderililer yok edilir. Alternatif/iyi son ise Karaderililer’in bu halisünasyonlarla barışçıl bir çözüm istediklerini düşündürerek Artyom’a rehber lazer cihazını yok etme fırsatını verir. Ancak bu iki seçenek arasında seçim yapmak yeterince moral puanınız varsa olanaklıdır. Hangi sonun seçileceği oyunu oynarken yaptığımız istatistiklere göre belirlenir. Alternatif sona hak kazanıldıysa silah ile rehber lazeri vurmak veya füzelerin ateşlenmesini beklemek arasında bir seçim yapılabilir. Bu seçim sonucunda Normal veya Alternatif sonlardan biri yapılabilir. Yeterince moral puanı yoksa halüsinasyondan çok geç uyanılır ve lazeri vurma fırsatı oyuncuya verilmez.

Metro 2033 Redux Sistem Gereksinimleri Neler?

SistemMinimumÖnerilen
İşletim Sistemi:Windows Vista, 7 or 8 (64-bit sadece)Windows Vista, 7 or 8 (64-bit sadece)
İşlemci:Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU veya daha yükseği)Herhangi Quad Core veya 3.0+ GHz Dual Core CPU
Bellek:2 GB RAM4 GB RAM
Disk Alanı:10 GB kullanılabilir alan10GB kullanılabilir alan
Ekran Kartı:DirectX 10, Shader Model 4 ekran kartı (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250,vb)2GB (AMD GPU: AMD Radeon R9 200 Series veya Nvidia GPU: Nvidia GeForce GTX660)

Okumaya devam et

E-Spor Haber

Twitch TV YENİ Taciz Politikasını Yayınladı

Yayınlanan

on

Tarafından

Twitch, Taciz Politikasını güncelledi

Twitch, cinsel içerikli konularda oldukça katı kurallara sahip. Şirket, Nefret Dolu Davranış ve Taciz Politikası’nda yeni değişiklikler gerçekleştirdi.

Yapılan yeni güncellemeyle birlikte, başka bir kişinin algılanan cinsel uygulamaları veya cinsel ahlakıyla ilgili aşağılayıcı ifadelerin engellenmesi amaçlanıyor. Bu amaç doğrultusunda Bakire gibi sözcüklerin spam olarak kullanılması durumunda banlanma olacağı belirtiliyor.

Henüz hayata geçmeyen bu yeni kural, 22 Ocak tarihinden sonra resmi olarak hayata geçicek.

Okumaya devam et

E-Spor Haber

Lol Wild Rift Türkiye’de Çıkış Tarihi & Sistem Gereksinimleri

Yayınlanan

on

Tarafından

Lol Wild Rift Ne Zaman Çıkacak ?

Lol Wild Rift Oyununun çıkış tarihi Haberini uzun zamandır bekliyoruz. Bu uzun bekleyiş bizim için 2 gün sonra son bulucak
10 Aralık Günü Türkiyeye Açılacak Olan Beta Sürüm Versiyonu Sonunda LOL Mobilenin Çıkış Tarihi İçin Can Atan Oyuncular İçin Büyük Bir Mutluluk Olucak

27 Ekimde beta testlerine başlanan oyun sırasıyla Japonya, Güney Kore, Tayland, Filipinler, Singapur, Malezya ve Endonezya’da Oynanışa açıldı.Oyunun Avrupa ve Orta Doğu’ya ulaşması ise Aralık Ayında Olacak diye duyumlar almıştık bunun öncesinde ve o aralık ayı geldi çattı.

Riot Games, mobil sürümün en modern hale getirileceğini zaten doğruladı, ancak testlerin başlamasından bu yana planların değişip değişmediği belirsiz. League of Legends, mobil cihazlarda oyunları 20 dakikaya indirmeyi amaçlayan yeniden tasarlanmış 5v5 MOBA formatında sunacak.

League Of Legends Wild Rift “LOL” Mobil Sistem Gereksinimleri

Eğlenceyi olabildiğince fazla oyuncuya getirme görevimiz doğrultusunda, League of Legends: Wild Rift’i çeşitli mobil cihazlarda çalışacak şekilde optimize ettik. Android cihazında oynayabilmek için ihtiyacın olan minimum gereksinimleri aşağıda görebilirsin!

MİNİMUM GEREKSİNİMLER

GEREKSİNİMMİNİMUM
İşletim SistemiAndroid 5 ve üstü
Bellek2 GB RAM
İşlemci1,5 GHz quad-core (32-bit or 64-bit)
Grafik İşlemciMali-T860

Yeni cihazlar daha iyi grafiklere sahip olabilir ama mütevazı patatesinde Baron çalmak veya beşte beş yapmak da en az son model cihazlardaki kadar etkileyici olacak.

Kaynak : League Of Legends Destek

League Of Legends Wild Rift Mobile Oynanış Videosu

Wild Rift Açık Betası’nın şu bölgelerdeki çıkışını kutlama planlarımızı açıklamaktan mutluluk duyuyoruz: Vietnam, Okyanusya, Tayvan, Avrupa, Türkiye, Rusya ve CIS, Orta Doğu ve Kuzey Afrika.

10 Aralık saat 13.00’te tüm dünyayı tarihin en büyük Baron savaşına davet ediyoruz. Bu etkinliğimizde gezegenin dört bir yanındaki oyuncular, bir YouTube canlı yayınında bir araya gelerek herkesin en sevdiği, Hiçlik’ten gelen, asit tüküren, kadim nehir canavarıyla yüzleşecek.

TARİHİ KAYDET

Bu büyük savaş 10 Aralık saat 13.00’te YouTube Live üstünden gerçekleşecek. Savaşı kaçırmayın, çünkü Baron Nashor’la canlı olarak mücadele etmek için yalnızca tek bir fırsatınız olacak (ajandasının ne kadar dolu olduğunu tahmin bile edemezsiniz, neyse ki bizim için vakit ayırmayı kabul etti). Etkinlik başladığında hatırlatma almak için bu YouTube bağlantısını kullanabilirsiniz.

Bir Sonraki Yazımızda Wild Rift İle Alakalı Olarak Wild Rift Yama Notları Paylaşılacak Wilt Rift 1.1 Yaması İçin Buraya Tıklayıp Okuyabilirsin.

Okumaya devam et

Trending