Bizimle iletişime geçin

League Of Legends

Wild Rift Yeni Yama Notları 2.0 & Ücretsiz Şampiyonlar

Yayınlanan

on

Bandle Şehri’nin yıldızlarından bazılarını Vadi’ye getiriyoruz: Corki, Kennen, Tristana, Lulu ve tabii ki Teemo. En yeni etkinliğimiz Yordle Yolculuğu’nda onların maceralarına katılabilirsiniz. Ayrıca grup bulucu ve yeni bir gecikme göstergesi gibi kullanışlı birkaç özellik ekledik ve çeşitli oynanış iyileştirmeleri yaptık.

Son olarak Wild Rift’in ilk resmi dereceli sezonuna başlamaya ve yepyeni bir ödül için Altın’a tırmanmaya hazır olun: Azametli Tryndamere.

Yeni yıla ve 2.0 Yaması karşınızda!

YENİ

ŞAMPİYONLAR

GÖZÜPEK BOMBACI, CORKI

Görünüşüne aldanmayın, çünkü Corki muhteşem bir bıyıktan çok daha fazlası. Tüm hava taşıtlarına aşık olan Gözüpek Bombacı, yalnızca yenilikçi Piltover şehrinde bulunabilen havacılık icatlarının peşinden giderek sık sık Bandle Şehri’nin dışına çıkıyor. Çığırtkan Tizyılanlar’ın lideri, olası düşmanları tespit edebilmek için gözlerini gökyüzünden ayırmıyor.

FIRTINANIN KALBİ, KENNEN

Kinkou Tarikatı’nın en eski üyesi olan yordle’ı şimşek ve gök gürültülerinin arasında bulabilirsiniz. Kendini Ionia’nın kutsal dengesini korumaya adayan Kennen, yüzyıllar boyunca elde ettiği bilgileri sevdiği dünyayı korumak için kullanıyor. Fakat aynı zamanda Fırtınanın Kalbi olarak fırtınayı kontrol etmesini sağlayan müthiş bir güce sahip ve gerektiğinde bunu kullanmaktan çekinmiyor.

YAMAN TOPÇU, TRISTANA

Bandle Şehri’nde yaşayanlar doğaları gereği epey meraklıdır ama çok azı Tristana gibi Runeterra’nın sunduğu macera fırsatlarını karşısında kendini kaybeder. Destansı savaşlar ve cesur dövüşçülerin hikâyelerinden ilham alan Tristana, hareketli bir yaşam süreceğini biliyordu. Yaman Topçu, emektar silahı Topatan’la birlikte efsanelere konu olmak istiyor.

PERİ SİHİRBAZ, LULU

Gerçeklik dediğin nedir ki? Lulu sayesinde her şey her an değişebilir! Peri Sihirbaz, peri arkadaşı Pix’le birlikte Runeterra’yı gezerken dünyayı istediği gibi şekillendirir. Lulu büyülü güçlerini kullanarak etrafındaki her şeyi efsunlar ve bambaşka şekillere sokar. Yaptıkları bazen felaketle sonuçlansa da Peri Sihirbaz her zaman iyi niyetlidir.

ÇEVİK İZCİ, TEEMO

İzci yemininin gücünü asla hafife almayın! Bu hataya düşen (ve düşmeyen) pek çok kişi, Bandle Şehri’nin en yaman koruyucularından biri olan Teemo’yla yüzleşmek zorundadır. Her ne kadar minik olsa da Çevik İzci her zaman boyundan büyük tehlikelerle atılmaya hazırdır. Çevik İzci, bitmek bilmeyen iyimserliği ve cesaretiyle dünyayı dolaşarak bütün izci rozetlerini kazanmaya çalışıyor (ve bu sırada ortalığı birbirine katmaktan çekinmiyor).

ÖZELLİKLER

GRUP BULUCU

Tek başınıza oyun taşımaktan yoruldunuz mu? Grup bulucu sayesinde hazır gruplara kolayca girebilirsiniz. Grup liderleri, lobileri arkadaş listesine veya herkese açabilir (lobi ekranının sağ üst köşesine bakın) ve oyuncular katılabilecekleri açık grupları arayabilir (ana menünün sol alt köşesine bakın). Aramanızı lobi türüne göre filtreleyebilirsiniz ve grup bulucu sosyal bağlantılarınıza ve oyun tercihlerinize bağlı olarak size katılabileceğiniz grupları gösterir. Sıraya girme vakti geldi çattı!

GECİKME GÖSTERGELERİ

Artık ana menüde gecikme göstergeleri yok! Görünüşe göre bu özellik oyuncuların oyun sırasında deneyimleyeceği gecikmeyi iyi bir şekilde yansıtmıyormuş. Dolayısıyla bunu bağlandığınız ağ türünü (kablosuz, 4G vs.) gösteren bir göstergeyle değiştirdik. Ayrıca oyun sırasında gerçek pinginizi gösteren bir oyun içi gösterge ekledik.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI

Oyuncular artık oyun sonu skor tablolarını, oyun sonu bireysel performanslarını, en çok oynadıkları şampiyondaki istatistiklerini, sezonluk derecelerini, galibiyet serilerini, yeni şampiyonlarını, yeni kostümlerini ve skor tablosu ekranlarını galerilerine kaydedebilir veya doğrudan Facebook üstünden paylaşabilir. Artık 15/0 gittiğiniz Zed oyununuzla hava atabilirsiniz.

HARİTA AÇIKLAMALARI

Vadi’yi daha yakından tanımak istiyorsanız (özellikle de minyon biçmeye çalışmıyorken veya rakip ormancı ensenizde değilken), Wild Rift’in haritasını artık tüm ayrıntılarıyla birlikte inceleyebilirsiniz. Orman canavarları, destansı canavarlar, bitkiler ve yapılar hakkındaki ayrıntılı bilgileri rahatça okuyabilirsiniz.

EĞİTİM İYİLEŞTİRMELERİ

Performansınızı arttırmak için oynayabileceğiniz eğitim bölümleri, artık oynayış tarzınıza bağlı olarak gösterilebilir. Ayrıca eğitim bölümlerine ve ilk açılan şampiyon ekranına bazı görsel güncellemeler getirdik.

ŞAMPİYON USTALIĞI İFADELERİ

Becerilerinizi yansıtmanın en iyi yolu: Şampiyon Ustalığı İfadeleri. Oyuncular herhangi bir şampiyonda 5. ustalık seviyesine ulaşarak o şampiyonun ustalık ifadesini açabilir. Daha sonra bunları diğer oyun içi ifadeler gibi seçip kullanarak “iletişim kurabilirler”.

KOSTÜMLER

 • Hüzünlü Robot Amumu
 • Urf Pilotu Corki
 • Arcade Corki
 • Yıldız Muhafızı Janna 
 • Yıldız Muhafızı Jinx
 • Kutup Ninjası Kennen
 • Yıldız Muhafızı Lulu
 • Ejderha Terbiyecisi Lulu
 • Yıldız Muhafızı Lux
 • Pofuduk Teemo
 • Gerilla Tristana
 • Işık Oku Varus
 • Minik Şeytan Teemo
 • Minik Şeytan Tristana
 • Çılgın Lulu
 • Süper Kennen
 • Yıldız Muhafızı Ezreal

ÜCRETSİZ ŞAMPİYON ROTASYONU

7 Ocak – 13 Ocak14 Ocak – 20 Ocak
BraumAkali
CamilleAlistar
FizzDr. Mundo
GravesDraven
JhinJarvan IV
MalphiteMiss Fortune
OriannaSoraka
ShyvanaTryndamere
SonaXin Zhao
VarusZed

OYUN SİSTEMLERİ

SİNYAL YANITLAMA

Artık takım arkadaşlarının sinyallerine yanıt verebilirsiniz.

EJDER/BARON DİRİLME SÜRELERİ

Destansı canavarların (ejderler ve Baron Nashor) dirilme süreleri artık skor tablosunda gösteriliyor. Ayrıca mini harita arayüzünde bazı iyileştirmeler yaptık.

SKOR TABLOSU MANTIĞI

Başkalarının ekranlarına bakmak yasak! Skor tablosundaki rakip bilgileri artık gerçek zamanlı olarak değil, oyuncular rakibi gördükten sonra güncelleniyor.

YENİ İFADE ÇARKI

Artık iletişim paneline dokunmak yerine parmağınızı şampiyonunuzun üstüne basılı tutarak ifade çarkını açabilirsiniz.

SİSTEM MESAJLARI ARAYÜZÜ

Sistem mesajları artık oyuncuların şampiyonunu görmesini engellemiyor (örn. başarısız teslim olma mesajları oyun sırasında oyuncunun görüşünü etkilemiyor). Oh be!

AYRINTILI NİTELİKLER

Oyuncular artık skor tablosunun nitelikler sekmesinde eşyalardan kazanılan zırh ve büyü direncinin ne kadar hasar azaltma (yüzdelik olarak) kazandırdığı veya yetenek hızının bekleme süresinde ne kadar azaltma sağladığı gibi önemli nitelikleri daha ayrıntılı bir şekilde görebiliyor.

KULE ÖNCELİĞİ

Kuleler artık kuşatma minyonları yerine süper minyonlara öncelik veriyor. Önce süperleri alt etmek lazım.

1. SEZON BAŞLANGICI

Wild Rift’in ilk resmi dereceli sezonu 8 Ocak 2021’de başlıyor! Bu da 0. Sezon’un yakında sona ereceği anlamına geliyor. 0. Sezon’a katılan oyuncular, ödüllerini sezon bittikten sonra alacak (dereceli oynayan herkes bir katılım simgesi ve Altın ve üstüne ulaşan oyuncularsa bir oyuncu amblemi kazanacak). 1. Sezon için kısmi bir derece sıfırlaması getireceğiz ve dereceli modu sezonlar arasında geçiş yapılırken 3-4 saatliğine devre dışı kalacak.

Ayrıca ilk Azametli kostümümüz Azametli Tryndamere, Altın’a ulaşan oyuncular tarafından alınabilecek. Kim tutar sizi!

ETKİNLİKLER

League of Legends: Wild Rift‘e bir sürü yeni içerik ekledik ama sanki bir şeyler eksik gibi. Ya da birileri mi? Belki de bu küçük kişiler bilerek ortadan kaybolmuştur. Kendi evlerinde ürettikleri gözbağı büyüleriyle aramızda dolaşıyor veya gizli bir şehirde saklanıyorlardır.

Ama merakları asla bitmeyen bu küçük kişiler, Wild Rift’in macera çağrısına artık karşı koyamıyor! Muzip mantarlar gibi Runeterra’nın en büyük şehirlerinde ortaya çıkmaya başladılar bile! Bu kişiler şok edici, patlayıcı ve hatta mor enerjileriyle (ve bin bir çeşit belayla) birlikte geliyor.

Wild Rift’in en yeni şampiyonlarını bulmak için her yeri didik didik arayacağımız, her Kayacıl’ın altına bakacağımız bu göreve siz de katılın. Büyük Yordle Yolculuğu için çantanızı toplayın, çizmelerinizi cilalayın ve haritanızı hazırlayın!

DİĞER NOTLAR

 • Oyun kalitesini ve dereceli deneyimini iyileştirmek için eşleştirme sisteminde bazı ayarlamalara gittik (ve gitmeye de devam edeceğiz!).
 • Skor tabloları artık 24 saatte bir değil, her 10-15 dakikada bir güncelleniyor.
 • Sohbete bazı iyileştirmeler yaptık. Bunlara hazır grupların sesli sohbeti için daha iyi görseller getirmek, arkadaş listesi filtrelerinin iyileştirmek ve sosyal etkileşimler için bazı kullanıcı deneyimi değişiklikleri yapmak da dahil.

Bu Yazımızdan Hemen Sonra Ekleyeceğimiz Wild Rift 2.0 Meta Şampiyonları İçin Tıklayabilirsin

Okumaya devam et
1 Yorum

1 Yorum

 1. Pingback: LOL Wild Rift Meta Şampiyonları Sezon 1 Yama 2.0 Özel - E-Spor Analiz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

League Of Legends

LOL SEZON 11 META ŞAMPİYONLARI 10.25 YAMA ÖZEL

Yayınlanan

on

Tarafından

League Of Legends SEZON 11 META Şampiyonları

League Of Legends yeni itemlere yavaş yavaş alışmaya başladık ve oyunlar kolaylaşmaya başladı artık hangi şampiyonla oyun kazanabiliriz yeni metayı öğrenmek için şimdi sitemizi inceleyebilirsiniz.

Peki Yeni Metada Ne Oynamalıyız ? dediğinizi duyar gibiyim.

Yeni Meta

Yeni Metada oynamamız gereken karakterler anlık hasar atabilen ve itemlerin karakterlerle özleşmesi olan karakterleri oynamamız daha iyi olur fakat bu herolar hangileri ve yamada gelen buff nerfleri de dikkate almamız gerekiyor şimdi gelelim yeni meta şampiyonlarına.

League OF Legends Top LANE META Şampiyonları :

SOLO TİER LİST :

TOP LANE
 • S (En Güçlü) =  Shen, Camille, Kayn, Darius, Poppy, Moakai, Kayle, Wukong, Malphite
 • A(Güçlü) = Quinn, Kled, Sion, Rengar, Ornn, Heimerdinger, Jax, Sett
 • B(Orta) = Garen, Riven, Akali Renekton, İllaoi, Malzahar

MİD LANE TİER LİST :

MİD
MİD
 • S (En Güçlü) =  Galio, Fizz, Ekko, Kayle, Kassadin, Katarina, Swain, Viktor
 • A(Güçlü) = Ahri, Annie, Jayce, Taliyah, Zoe, Zed, Cassiopeia
 • B(Orta) = Taric, Lux, Gragas, Ziggs, Neeko, Talon, Velkoz, Brand

ORMAN ( JUNGLE) TİER LİST :

JUNGLE
 • S (En Güçlü) =  Kayn, Nunu, Graves, Kha’zix, Hecarim, Olaf
 • A(Güçlü) = Reksai, Skarner, Fiddlestick, Evelynn, Wukong, Vi, Mundo, Amumu
 • B(Orta) = Zac, Shaco, Kartush, Ekko, Lilia, İvern, Nidalee, Rengar

ADC ( Attack Damage Carry ) TİER LİST :

mf
hizli lig atlama
 • S (En Güçlü) =  Samira, Jhin, Kaisa, Draven
 • A(Güçlü) = Missfortune, Ashe, Vayne, Ezreal, Tristana
 • B(Orta) = Jinx, Senna, Lucian, Corki, Kalista, Kog maw

DESTEK ( Support) TİER LİST :

DESTEK
 • S (En Güçlü) =  Janna, Leona, Thresh, Moakai, Bard, Lulu, Galio
 • A(Güçlü) = Yuumi, Alistar, Naitlius, Nami, Zilean, Morgana, Blitzcrank, Zyra
 • B(Orta) = Senna, Rakan, Lux, Pyke, Velkoz, Poppy

Bu Tierlist Yama Notlarına Göre özenle hazırlanmıştır. 10.25 Yamasını Okumak İçin tıklayıp okuyabilirsiniz

Esporanaliz.com Olarak Vodafone Freezone Kış Mevsimlerini Sabırsızlıkla Bekliyoruz.

Umarım En Yakın Sürede Maçlar Başlar Ve Bu Sayede Analizlerimizi Devam Edebilir Size İçerik Çıkartabiliriz. Bize Destek Olmak İçin Yorum Kısmına Yorum Atmanız Arkadaşlarınıza Paylaşmanız Yeterli Olur.

Esporanaliz.com En Güncel E Spor Haberleri Ve E Spor Maç Analizleri.

Okumaya devam et

League Of Legends

Mundo 2021 REWORK Yeni DELİ !

Yayınlanan

on

Tarafından

Mundo Nereye İsterse Oraya Gider

Kısa süre önce paylaştığımız Şampiyon Yol Haritası yazımızda 2021’de Dr. Mundo’ya Görsel ve Oynanış Yenilemesi getireceğimizden bahsetmiştik. Fiddlesticks ve Volibear’in Görsel ve Oynanış Yenilemesi sırasında üstünde çalıştığımız pek çok şeyi sizinle paylaşmıştık ve Mundo için de aynısını yapmayı planlıyoruz.

Görsel ve Oynanış Yenilemeleri hakkında izlediğimiz yönü ve yaptığımız planları size göstererek neyin iyi olduğuna ve neyi iyileştirmemiz gerektiğine dair fikirlerinizi almayı umuyoruz. Bu yaklaşım, hem aldığımız geribildirimler hem de verdiğiniz tepkiler açısından şu ana kadar epey olumlu sonuçlar doğurdu. Dolayısıyla bugün Mundo’nun güncellemesi için yaptığımız çalışmaların ilk aşamalarını sizinle paylaşmak istiyoruz.

İlk olarak neden Görsel ve Oynanış Yenilemesi için Dr. Mundo’yu seçtiğimizden ve hedeflerimizden bahsedelim.

Açıkçası Dr. Mundo’yu güncellemek istememizin ana sebeplerinden biri görsellerinin epey eski görünmesi. Mundo, güncel şampiyonların yanındayken epey sırıtıyor. Mundo’nun görsellerini ve temasını büyük ölçüde geliştirerek yalnızca iyi görünmesini sağlamakla kalmayıp aynı zamanda LoL’ün yıllar boyunca değişen görsel stiline ayak uydurmasını da yardım edebileceğimizi düşündük.

Ayrıca Mundo’nun yetenek setinde de bazı oynanış iyileştirmeleri yapabileceğimizi düşünüyoruz. Onu bir süper tank haline getiren yenilenmesi ve sürekli satır fırlatabilme becerisi gibi ona uygun olan pek çok mekaniğe sahip. Güncelleme sonrası bunların her ikisini de bir şekilde korumayı planlıyoruz.

Mundo’nun oynanışı için belirlediğimiz büyük hedeflerden biri de onu gerçekten de basit bir şampiyon olarak tutmak. Yetenek setine üstünde ustalaşabileceğiniz daha çok unsur katmak istiyoruz ama bunların hiçbiri bir anda şimşek hızında refleksleriniz olmasını gerektirmeyecek. Yani yetenek seti eskisine epey benzer olacak.

Bu hedefleri göz önünde bulundurarak Dr. Mundo’nun baş oynanış tasarımcısı, konsept tasarımcısı ve hikâye yazarının şimdiye kadarki çalışmalarını dinleyelim.

Tıp Diplomalı Katil

Glenn “Twin Enso” Anderson, Oynanış Tasarımcısı:

Çoğu LoL oyuncusu, Dr. Mundo’nun inanılmaz miktarda hasara göğüs gerdikten sonra taşıyıcınızı katledip başlangıçtakinden çok daha fazla canla çatışmadan çıkabileceğini bilir. Aşırı dayanıklılık ve yenilenmenin, kesinlikle doktorun kimliğinin temellerini oluşturduğunu düşünüyoruz. Onu oynarken hasar almak bir sorun olmamalı. Sürecin bu kadar başındayken, sunduğu bu deneyimi bir üst seviyeye taşımak için neler deneyebileceğimizi araştırmak istedik.

Ana hedeflerimiz: Mundo’nun rakiplerine daha fazla karşı oyun imkânı sunmak, Mundo’nun oynanışını satır fırlatmanın yanı sıra daha çeşitli hale getirmek ve genel basitliğinden ödün vermeden Mundo’nun günümüz standartlarına uygun olmasını sağlamak. Henüz yetenek setinde izleyeceğimiz yöne karar vermedik ama denediğimiz birkaç şeyi sizinle paylaşmak istiyoruz.

İlk olarak Dr. Mundo’nun isabet aldığı her saldırı başına bir azami can kazandığı bir deneme yaptık ve çok geçmeden Mundo’nun hasar alarak azami can kazandığı diğer versiyonları da test ettik. Gerçekleştirdiğimiz birkaç testten sonra, bunun oyuncuları kötü karar vermeye teşvik ettiğini gördük. Oyuncular bilerek kötü konum alıyor veya olumsuz sonuçları olacak takaslara giriyordu. Dolayısıyla Mundo’nun savunmaya yönelik niteliklerinin bir kısmını tahmin edebileceğiniz üzere cana dönüştürdük.

Birkaç eşyadan sonra can göstergesi devasa bir hale geliyordu.

02_Mundo_Health_Exploration.png

Fakat Mundo bu kadar yüksek miktarda cana sahipken, ona karşı etkili olan şampiyon ve eşyalar daha da güçleniyor ve ona karşı zayıf olanlarsa daha da güçsüzleşiyordu. Bu da mevcut Dr. Mundo’ya kıyasla aradaki farkın çok daha fazla açıldığı oyunlara yol açıyordu. Bu yüzden bu yaklaşımdan vazgeçtik.

MUNDO VS KADİM EJDERHA

Ayrıca görseldeki küçük çizgiyi de açıklayalım, çünkü gördüğünüz çizgi Kadim Ejderha güçlendirmesi sonrası Mundo’nun infaz eşiğini temsil etmiyor. Dr. Mundo’nun sürekli yüksek bir can yenilenmesine sahip olmasını ama aldığı hasarın bir kısmının azami canını azaltmasını da denedik. O çizgi mevcut azami canını gösteriyor ve bu, sadece başlangıç platformunda veya katledildiğinde yenileniyordu. Ancak bu denememiz, oyuncuların dürtme hasarından korunmak yerine onu aldığında cezalandırılmış gibi hissetmesine yol açtığı için yenilenme temasına zıttı. Mazoşist bir tankın böyle hissettirmesini istemiyorduk. Ayrıca ne zaman savaşılması gerektiği, ne zaman üsse dönülmesi gerektiği ve genel olarak azami can yönetimi konusunda oyuncuları strese sokuyor ve kafa karışıklığına yol açıyordu. Yani bu zavallı Mundo için fazlasıyla karışıktı. Dolayısıyla daha basit yeteneklere yöneldik.

Devasa can yenilenmesi dışında, Zaun’lu ucube bir mutantın sahip olmasını bekleyeceğiniz diğer araçlar üstünde de düşündük. Birkaç şey denedik (satırını çok da cerrahi olmayan bir titizlikle saplayıp çıkarması gibi) ama en çok test ettiğimiz şey zincirleme ceset patlamasına yol açan yetenekti.

03_Mundo_Boom.gif

Her ne kadar eğlenceli olsa da yetenek biraz fazla alan daraltmaya yönelikti ve genel olarak kaslı ve yakın dövüşçü bir üst koridor şampiyonuna göre fazla “büyücümsüydü”. Mundo’nun yakın dövüşten kaçarken kullanabileceği birden fazla aracı olması, hem karaktere görsel olarak yakışmıyordu hem de oyuncuları Mundo’nun sahip olmasını istediğimiz türde bir oynanışa teşvik etmiyordu.

Henüz hâlâ her şeyin çılgın ve deneysel olduğu bir aşamadayız. Tıpkı Mundo gibi. Bu erken dönem denemelerimizin hiçbiri Mundo’ya tam olarak uygun olmasa da kaslı mor doktorumuz LoL’ün sembolleşmiş mega tanklarından biri olmaya devam edecek. Bu denemelerimizi sizinle paylaşmak, oynanışının ne hale geleceğini görmek ve bu süreç boyunca kesinlikle doğru olan tıbbi bilgiler öğrenmek bizi heyecanlandırıyor.

Duvarlara Satır Fırlatmak

Sunny “KindleJack” Pandita, Konsept Tasarımcı:

Tıpkı Fiddlesticks gibi, Dr. Mundo da LoL’deki ilk aşklarımdan biriydi (yoksa hep sevdiğim şampiyonlar mı yenileniyor?). Karşı takımın taşıyıcısı, birinin onu kurtarması için yalvarırken rakiplerinizi bir bir alt etmek gibisi yok.

04_Mundo_Spread1.jpg

İlk olarak büyük bir keşif gerçekleştirdik. Zaun’un derinliklerine inerek Mundo’nun şu anda ne olduğu ve ileride ne olabileceği hakkında düşündük. Bu, tasarım sürecinin en sevdiğim kısmı; çünkü bu noktada soruları cevaplamaya değil, onları sormaya odaklanıyoruz. Her ne kadar böylesine çılgın hayaller kurmak her zaman mantıklı olmasa da gelecek için bize beklenmedik fikirler sunabiliyor.

Sonuç olarak temelindeki görsel temalar oldukça net: DOKTOR ve… MUNDO. “Doktor” temasına farklı yollardan yaklaşabiliriz ve bunların hepsi mevcut haline göre daha iyi olacaktır. Bu yüzden gerçekten de heyecanlıyım. “Mundo” teması içinse yeni tasarımın Mundo’nun özelliklerine sahip olması yeterli. Bazıları onun anlatılamaz olduğunu, bazılarıysa baştan aşağı mor olduğunu söylüyor. Fakat ben onu öldürülemeyen çılgın bir yenilenme makinesi olarak tanımlıyorum ve muhtemelen gerçekliğin tam olarak farkında değil.

Mundo Yürüme Ve Balta Fırlatma Animasyonu

Mundo Kuleye Vuruş Animasyonu ” Kafa Atıyor”

Mundo Ulti Animasyonu “Tibbi Atıkların Gücü”

Okumaya devam et

League Of Legends

Yeni Şampiyon Mahvolmuş KRAL “Viego” Tanıtımı

2021’in ilk şampiyonu, ağartıcı beyaz saçları ve tamamen açık bir göğsü olan göz korkutucu bir ormancı olan Viego oyuna düştü.2021 Dereceli Sezonu fragmanının yayınlanmasıyla, Viego’ya ilk bakışımızı aldık ve görünüşe göre League Of Legends dünyasında bir cehennem yarattı.

Yayınlanan

on

Tarafından

Viego-yeni-karakter

2021’in ilk şampiyonu, ağartıcı beyaz saçları ve tamamen açık bir göğsü olan göz korkutucu bir ormancı olan Viego oyuna düştü.

2021 Dereceli Sezonu fragmanının yayınlanmasıyla, Viego’ya ilk bakışımızı aldık ve görünüşe göre League Of Legends dünyasında bir cehennem yarattı.

Şimdi Lucian ve Senna’yı bir araya getiren Viego ortaya çıkıyor ve işler hızla çirkinleşiyor. Dünyadaki anlar ve önyükleme yapmak için gösterilen bir dizi şampiyonla Ruination sinematik, Riot Games‘in sinematik oyununu hızlandırdığının bir kanıtı.

Yetenekler:

Pasif – Egemen’in Hakimiyeti

Viego öldürmeye yardım ettiği rakip şampiyonların bedenini bir süreliğine çalabilir ve bu rakip şampiyonların maksimum canlarının belirli bir oranında kendini iyileştirebilir. 

Rakip şampiyonun bedenine giren Viego’nun itemleri, saldırı ve ulti olmayan yetenekleri bu katlettiği rakip şampiyonunkine dönüşür ve bir seferliğine kendi ultisini free bir şekilde kullanabilir.

Elbette, bazı yıkıcı sonuçları olabilecek bir yetenek. Sadece düşmanının yeteneklerini ve eşyalarını kazanmakla kalmaz, aynı zamanda ultisini ücretsiz olarak kullanmak, bunu ekibiniz için felaket haline getirir rahatça fight kazanabilirsiniz.

Viego, ele geçirdiği şampiyonun bedeninde iken rakip şampiyonlara doğru hareket ederse hareket hızı kazanır.

Q – Mahvolmuş Kralın Kılıcı:

Pasif: Viego’nun saldırıları, hedefin mevcut sağlığının yüzde bir kısmını ilave hasar olarak verir. Viego, yakın zamanda bir yetenekle vurduğu bir düşmana saldırdığında, saldırı iki kez vurur. Aktif: Viego kılıcını ileri doğru saplayarak isabet alan tüm düşmanlara hasar verir. “

Oldukça standart bir pasif unsur olsa da, biraz daha fazla saldırı hızıyla ölümcül hasar vereceğinden eminiz. Bununla birlikte, aktif kısım doğru kullanılırsa gerçek itici olabilir.

Q yeteneğinin aktif hali: Viego kılıcını savurduğu rakip şampiyonlara hasar verir.

W – Tayf Maw:

“Viego hücum eder ve sonra ileri atılır, isabet ettiği ilk düşmanı sersemleten ve ona hasar veren bir sis patlaması fırlatır. Sersemletme süresi ve sis menzili şarj süresi, hasar ve atılma menziliyle artar. W, yetenek setine bir sersemletme ve atılma katar. Yükün süresine bağlı olarak daha uzun bir sersemletme olur.

E – Harrowed Path:

Viego yakındaki bir duvarın etrafına bir sus bulutu sarar. Viego bu sis bulutunun içerisindeyken görünmez olur, bu esnada atak hızı ve hareket hızı kazanır.

Görünüşe göre Riot Games grafik ekibi, Qiyana’nın en son modelini beğenmiş ve daha fazla insanın kullanmasını dilemiş, bu yüzden başka birine takmışlardır. Viego sisin içindeyken kamufle edilecek ve saldırı hızı ve hareket hızı kazanacak.

R – Kalp Kırıcı:

“Viego, şu anda sahip olduğu vücutları atıyor ve ileri ışınlanarak menzil içindeki en düşük sağlık yüzdesine sahip rakip şampiyona saldırıyor ve eksik canlarına bağlı olarak ilave hasar veriyor. Menzildeki diğer düşmanlar yere serilir. “

Son olarak, Viego’nun nihai noktasına sahibiz. En düşük HP hedefine doğru ilerleyerek onları eksik HP’lerine göre bitiricek.Yolda kalan diğer düşmanları geri püskürtücek.

SİHİRDAR VADİ’SİNDE DAHA ÇOK ŞAMPİYON GELİR Mİ ?

Riot garip şampiyonları sever 2021 bu trendi sürdürecek gibi görünüyor. Son zamanlarda bazı garip şampiyonlar eklendi ve görünüşe göre bir sonraki viego orman karakterimiz oyuna dahil olucak Riot Games büyük erkek karakterlerin başka bir eğilimini sürdürmeye kararlı görünüyor

sihirdar vadisi league of legends

Okumaya devam et

Trending